2020-08-12 00:00:00

NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA 2020


NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA 2020

Oto najważniejsze informacje związane z wyjazdem na tegoroczny obóz:

Termin wyjazdu: 23 sierpnia 2020r.
Termin powrotu: 30 sierpnia 2020r.

MIEJSCE ZBIÓRKI:
Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY
Ul. 800-lecia 12B

GODZINY ZBIÓRKI:
GRUPA 1 (DANCEHALL) zbiórka o godz. 6:00
GRUPA 2 (JAZZ I HIP HOP) zbiórka o godz. 6:30
WYJAZD o godz. 7:00

Powrót 30 sierpnia w to samo miejsce około godz. 16:00

UWAGA! Podczas zbiórki obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, zarówno przez uczestników wyjazdu, jak i opiekunów. W związku z panującymi obostrzeniami bardzo prosimy, aby dziecko, w miarę możliwości, zostało odprowadzone na miejsce zbiórki przez jedną osobe dorosłą. Prosimy o zachowanie zasad dystansu społecznego podczas zbiórek oraz przestrzeganie ich godzin.

NA MIEJSCU ZBIÓRKI należy:
- podejść do kierownika obozu i zgłosić przybycie dziecka na zbiórkę
- oddać kadrze wszelkie niezbędne dokumenty (umowa, karta kwalifikacyjna), jeśli nie zostały one dostarczone do organizatora wcześniej
- OBOWIĄZKOWO oddać podpisane i wypełnione OŚWIADCZENIE COVID-19 (prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM SANITARNYM!)
- zdeponować u kadry leki przyjmowane regularnie przez dziecko

PLIKI DO POBRANIA:
OŚWIADCZENIE COVID -19 https://drive.google.com/file/d/15Sbj0D1Z8OclF9d0M0lSmYQ-Wr9jrSH2/view?usp=drivesdk
REGULAMIN SANITARNY https://drive.google.com/file/d/1uP4WpqfrLj21oCemwA7saZu4Os8QE_FO/view?usp=drivesdkCO NALEŻY ZE SOBĄ ZABRAĆ?
 • WYPEŁNIONE DOKUMENTY OBOZOWE! (karta i 2 egzemplarze umowy), jeśli nie zostały oddane wcześniej.
 • Buty taneczne oraz obuwie sportowe, kapcie lub inne obuwie do poruszania się po pokoju, klapki na basen i plażę
 • Ubrania treningowe – koszulki i bluzki w dużych ilościach, dresy, na zajęcia jazz leginsy i dopasowane koszulki
 • Kurtka przeciwdeszczowa, ciepła bluza z kapturem (proszę pamiętać, że nasz obóz odbywa się pod koniec sierpnia, więc pogoda może być kapryśna)
 • Krem z filtrem
 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik pod prysznic, ręcznik na plażę, ręcznik na treningi
 • Preparat na komary
 • Kieszonkowe (możliwość zdeponowania u wychowawcy podczas zbiórki wyłącznie w podpisanej kopercie z niskimi nominałami banknotów w środku i wszelkimi uwagami odnośnie wypłacania spisanymi na kartce)
 • Lekarstwa przyjmowane przez dzieci regularnie(MUSZĄ być zawarte w karcie obozowej!) powinny znajdować się w podpisanej torebce wraz z kartką dotyczącą dawkowania; należy je zdeponować u opiekunów przed wyjazdem; przypominamy, że dzieciom nie wolno mieć ze sobą ŻADNYCH lekarstw oprócz tych zawartych w karcie obozowej
 • Torba lub plecak na bagaż podręczny i sprzęt treningowy lub plażowy
 • Telefon komórkowy i PODPISANA ładowarka (istnieje możliwość zdeponowania cenniejszych przedmiotów u wychowawców); nasze obozy to czas BEZ TELEFONÓW! Oznacza to, że dzieci mogą korzystać ze swoich telefonów wyłącznie w trakcie przerwy poobiedniej. W pozostałym czasie telefony są zdeponowane u wychowaców.
  O każdej porze dnia i nocy :) możecie się Państwo kontaktować telefonicznie z wychowawcami i kierownikiem obozu (numery poniżej).
 • Bardzo prosimy o to, aby dzieci nie zabierały ze sobą zbyt wielu sprzętów elektronicznych (tablety, laptopy, aparaty itp.)
 • Woda mineralna - 1 PODPISANA zgrzewka najlepiej małych butelek. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną nasze wyjścia do lokalnych sklepów będą ograniczone do minimum. W związku z tym sugerujemy zaopatrzenie dzieci w butelki z filtrem, aby nie zabrakło im wody na treningi. 
 • NIE ZABIERAMY!! Czajników elektrycznych, grzałek, napojów energetycznych. Będą one konfiskowane!
 • Prosimy osoby, które źle znoszą podróż o zażycie leków na chorobę lokomocyjną przed wyjazdem oraz zabranie woreczków. Przed drogą powrotną zajmie się tym opieka medyczna. Informacja o konieczności podania leków na chorobę lokomocyjną powinna zostać zawarta w KARCIE!

 

RAMOWY PLAN DNIA

WKRÓTCE


KADRA:
Monika Cichocka (kierownik obozu) - 608-577-785
Patrycja Polanisz (wychowawca) - 533-720-065
Natalia Banaszak (wychowawca) - 531-986-550
Natalia Rudnik (wychowawca)
Natalia Hankiewicz (wychowawca)
Weronika Kuś (wychowawca)
Michał Czaplicki (ratownik medyczny)

 

-