Plan zajęć

Sprawdź jakie zajęcia odbywają się w wybranym dniu tygodnia.

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • - SALA A (Szkoła Tańca ul. 800-lecia 12B)
  • TANECZNY KLUB MALUCHA grupa 1 (3-4 lata) - pierwsze spotkanie 14.09 - obowiązują zapisy 15:45 - 16:30
  • DANCEHALL grupa średnio-zaawansowana do lat 10 (kontynuacja nauki) - pierwsze spotkanie 14.09 16:30 - 17:30
  • DANCEHALL grupa początkująca 5-8 lat - pierwsze spotkanie 14.09 17:30 - 18:15
  • DANCEHALL grupa początkująca 9-12 lat - pierwsze spotkanie 14.09 18:15 - 19:00
  • DANCEHALL grupa początkująca pow. lat 12 - pierwsze spotkanie 14.09 19:00 - 19:45
  • EQUAFLOW grupa zaawansowana dancehall pow. 15 lat 19:45 - 21:00
  • - SALA B (ul. Pogodna 29)
  • SWEET Juniors (grupa zaawansowana - taniec estradowy) 16:15 - 17:45
  • SWEET Babys (grupa zaawansowana - taniec estradowy) 17:45 - 18:45
  • SWEET Kids (grupa zaawansowana - taniec estradowy) 18:45 - 20:00
  • - SALA A (Szkoła Tańca, ul. 800-lecia 12B)
  • DANCEMIX (kontynuacja nauki dla dzieci 4-5 letnich) - pierwsze spotkanie 15.09 15:45 - 16:30
  • HIP HOP grupa początkująca 5 - 8 lat - pierwsze spotkanie 15.09 16:30 - 17:15
  • HIP HOP grupa początkująca od lat 9 - pierwsze spotkanie 15.09 17:15 - 18:00
  • HIP HOP KIDS - grupa zaawansowana do lat 11 - pierwsze spotkanie 8.09 18:00 - 19:00
  • XYZ - grupa zaawansowana hip hop 12-15 lat - pierwsze spotkanie 8.09 19:00 - 20:00
  • ZUMBA - zajęcia dla dorosłych 20:00 - 21:00
  • - SALA B (ul. Pogodna 29)
  • SWEET BABYS - TECHNIKA TAŃCA 16:00 - 17:00
  • SWEET KIDS - TECHNIKA TAŃCA 17:00 - 18:30
  • SWEET JUNIORS - TECHNIKA TAŃCA 18:30 - 20:00
  • - SALA A (Szkoła Tańca ul. 800 lecia 12B)
  • SWEET NEW - grupa początkująca tańca estradowego (elementy baletu, jazzu i akrobatyki) - pierwsze spotkanie 16.09 16:00 - 16:45
  • SWEET BABYS - grupa zaawansowana tańca estradowego 16:45 - 17:45
  • SWEET MIX - starsza grupa średniozaawansowana tańca estradowego (kontynuacja nauki) 17:45 - 18:45
  • SWEET KIDS - grupa zaawansowana tańca estradowego 18:45 - 20:00
  • - SALA B (ul. Pogodna 29)
  • B-GYALS grupa sportowa do lat 8 dancehall 15:45 - 16:45
  • BANG BANG CREW - grupa zaawansowana dancehall 16:45 - 18:00
  • TOO COOL SQUAD - grupa średniozaawansowana dancehall 18:00 - 19:00
  • AT THE MOMENT CREW 19:00 - 20:00
  • - SALA A (Szkoła Tańca, ul. 800 lecia 12B)
  • SWEET 2 grupa średnio-zaawansowana tańca estradowego (kontynuacja nauki) 6-8 lat 16:00 - 17:00
  • JAZZ (od lat 9) NOWY NABÓR! 17:00 - 17:45
  • SWEET MIX - starsza grupa średniozaawansowana tańca estradowego - kontynuacja nauki 17:45 - 18:45
  • SWEET Juniors - grupa zaawansowana tańca estradowego 18:45 - 20:15
  • ZUMBA - zajęcia dla dorosłych 20:15 - 21:15
  • - SALA B (ul. Pogodna 29)
  • BREAKDANCE 16:00 - 17:30
  • B-GYALS - grupa zaawansowana dancehall do lat 8 17:30 - 18:15
  • DANCEHALL - grupa średnio-zaawansowana pow. 11 lat (kontynuacja nauki) 18:15 - 19:15
  • CATCH DI FEELING - grupa średniozaawansowana dancehall 19:15 - 20:15
  • - SALA A (Szkoła Tańca, ul. 800-lecia 12B)
  • TANECZNY KLUB MALUCHA GRUPA 2 - (3-4 lata) - pierwsze spotkanie 18.09 15:45 - 16:30
  • TOO COOL SQUAD - grupa średnio-zaawansowana dancehall 16:30 - 17:30
  • EQUAFLOW - grupa zaawansowana dancehall pow. 15 lat 17:30 - 18:30
  • BANG BANG CREW - grupa zaawansowana dancehall 18:30 - 19:30
  • AT THE MOMENT CREW 19:30 - 20:30
  • - SALA B (Ul. Pogodna 29)
  • BREAKDANCE 16:00 - 17:30
  • HIP HOP KIDS - grupa zaawansowana 17:30 - 18:30
  • CHEERLEADING - taniec z pomponami, elementy akrobatyki od lat 11 18:30 - 19:45