Monika Cichocka

Właściciel szkoły oraz trener grup tańca estradowego i jazzowego

Magister pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Dyplomowany instruktor sportu o specjalności taniec sportowy. Trener prowadzący inowrocławskiej filii Szkoły Tańca RAZ DWA TRZY.

Mistrzyni Okręgu Kujawsko-Pomorskiego w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Medalistka i finalistka licznych ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Kierownik artystyczny Inowrocławskiego Dnia Tańca i Wyborów Miss Inowrocławia.

Ewelina Jędrasik

Trener tańca: Dancehall, Taneczny Klub Malucha

Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany instruktor tańca. Tańczy odkąd pamięta. Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała mając zaledwie 6 lat. Próbowała swych sił w różnych technikach. Zaczęła od disco, które tańczyła w szkolnym zespole. Później, w zespołach takich jak Terpsychora i Fantazja, trenowała street dance. Jednak dopiero po pewnym czasie odkryła, że jej największą pasją jest dancehall. Bardzo dobrze odnajduje się także w bardziej kobiecych stylach takich jak burleska czy high heels.

Od 2012 roku tańczy w burleskowym zespole REVEL wraz z którym brała udział w programach rozrywkowych takich jak: „GOT TO DANCE – TYLKO TANIEC” oraz „Mam Talent”. Z Revel występowała również w „Kawie czy Herbacie” i „Dzień Dobry TVN”.

Szkoliła się u wielu zarówno polskich jak i zagranicznych instruktorów m.in. :Aga Morko, Kasiaa Jukowska, Aga Białoń, Gigi Torres, Amy Lee, AYA, Fraules, Sonia Soupha, Andrey Boyko, Orville Xpressionz, Shelly Xpressionz, Andre Cosmic, Comron One-Shot, Lil'Gbb, Jiff di Bosman, Global Bob, Dansa Bling, Matthew Richards, Sir Ledgen

Pełna pozytywnej energii i pasji do tańca, którą chętnie dzieli się z innymi.

Paweł Juniewicz

Trener tańca: Breakdance

Swoją przygodę taneczną rozpoczął z grupą Out of the Beat, z którą zdobył tytuł Vice Mistrza Polski w kategorii Breakdance, a następnie kolejne tytuły zdobywał z grupą NASA.

Jego pierwsze sukcesy zaczeły się w 1999r. zarówno w Electric Boogie jak i Breakdance. Zajmował najwyższe lokaty na podium w krajowych jak i międzynarodowych turniejach tańca.

Do jego najważniejszych sukcesów zaliczają się liczne tytuły Mistrza Polski i Vice Mistrza Polski w Electric Boogie i Breakdance. Był również dwukrotnym zwycięzcą prestiżowego w Polsce turnieju "Rytm Ulicy" w Pile w 2004 i 2006 roku.