2024-06-27 00:00:00

NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA 2024

Oto najważniejsze informacje związane z wyjazdem na tegoroczny obóz:

Termin wyjazdu: 29 lipca 2024r.
Termin powrotu: 6 sierpnia 2024r.

MIEJSCE ZBIÓRKI:
Szkoła Tańca RAZ DWA TRZY
Ul. 800-lecia 12B

GODZINY ZBIÓRKI:
ZBIÓRKA: 4:30
WYJAZD o godz. 5:00

Powrót 6 sierpnia w to samo miejsce około godz. 19:00

NA MIEJSCU ZBIÓRKI należy:
- podejść do opiekuna wyjazdu (p. Patrycja Polanisz) i zgłosić przybycie dziecka na zbiórkę
- oddać kadrze wszelkie niezbędne dokumenty (umowa, karta kwalifikacyjna), jeśli nie zostały one dostarczone do organizatora wcześniej
- zdeponować u kadry leki przyjmowane regularnie przez dziecko (w podpisanej kosmetyczce wraz z kartką z opisanym dawkowaniem)

CO NALEŻY ZE SOBĄ ZABRAĆ?
  • WYPEŁNIONE DOKUMENTY OBOZOWE! (karta i 2 egzemplarze umowy), jeśli nie zostały oddane wcześniej.
  • Skarpetki na treningi (jazz,, akrobatyka) oraz obuwie sportowe, kapcie lub inne obuwie do poruszania się po pokoju, klapki na basen
  • Ubrania treningowe – koszulki i bluzki w dużych ilościach, dresy, na zajęcia jazz leginsy i dopasowane koszulki
  • Kurtka przeciwdeszczowa oraz ciepła bluza z kapturem (pogoda w górach może być kapryśna, dlatego bluza nie może być jedyną ochroną przed deszczem)
  • Buty odpowiednie do wyjścia w góry! Nie muszą być trekingowe, wystarczą sportowe, ale nieprzeakalne i nie z gładką podeszwą.
  • Nakrycie głowy
  • Krem z filtrem
  • Strój kąpielowy
  • Ręcznik pod prysznic, ręcznik na basen, ręcznik na treningi
  • Preparat na komary
  • Kieszonkowe (możliwość zdeponowania u wychowawcy podczas zbiórki wyłącznie w podpisanej kopercie z niskimi nominałami banknotów w środku i wszelkimi uwagami odnośnie wypłacania spisanymi na kartce)
  • Lekarstwa przyjmowane przez dzieci regularnie (MUSZĄ być zawarte w karcie obozowej!) powinny znajdować się w podpisanej torebce wraz z kartką dotyczącą dawkowania; należy je zdeponować u opiekunów przed wyjazdem; przypominamy, że dzieciom nie wolno mieć ze sobą ŻADNYCH lekarstw oprócz tych zawartych w karcie obozowej (dotyczy to również suplementów diety); konieczność przyjmowania przez dziecko leków na chorobę lokomocyjną MUSI BYĆ ZAWARTA W KARCIE KWALIFIKACYJNEJ.
  • Torba lub plecak na bagaż podręczny na wycieczki i sprzęt treningowy
  • Telefon komórkowy i PODPISANA ładowarka (istnieje możliwość zdeponowania cenniejszych przedmiotów u wychowawców); PAMIĘTAJCIE! Na naszych obozach ograniczamy możliwość korzystania przez dzieci z telefonów komórkowych do minimum! Oznacza to, że dzieci mogą korzystać ze swoich telefonów wyłącznie w trakcie przerwy poobiedniej. W pozostałym czasie telefony są zdeponowane u wychowaców.
    O każdej porze dnia i nocy :) możecie się Państwo kontaktować telefonicznie z wychowawcami i kierownikiem obozu (numery poniżej).
  • Bardzo prosimy o to, aby dzieci nie zabierały ze sobą sprzętów elektronicznych (tablety, laptopy, aparaty itp.)
  • Woda mineralna - 1 PODPISANA zgrzewka małych butelek. Sugerujemy zaopatrzenie dzieci w butelki z filtrem lub bidony, aby nie zabrakło im wody na treningi.
  • NIE ZABIERAMY!! Czajników elektrycznych, grzałek, napojów energetycznych. Będą one konfiskowane!
  • Prosimy osoby, które źle znoszą podróż o zażycie leków na chorobę lokomocyjną przed wyjazdem oraz zabranie woreczków. Przed drogą powrotną zajmie się tym opieka medyczna. Informacja o konieczności podania leków na chorobę lokomocyjną powinna zostać zawarta w KARCIE!

RAMOWY PLAN DNIA
7:30 POBUDKA
8:00 ROZRUCH PORANNY
8:30 ŚNIADANIE